Recenze Lodos

Lodos 1945 Luxury olivovník

Lodos 1945 Luxury olivovník

Přidáno: 26. dubna 2017

Zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

• perfektně mele, dá se korigovat jemnost

je menší, ve srovnání s těmi co mám, dle mého soudu to není ta prohlašovaná precizní truhlářská práce, je to sice maličkost, která je vidět až po vyndání šuplíčku, ale není to precizní

Přidáno: 5. dubna 2017

Zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

Uzavírání násypky na zrnka je "fórové"- sám jsem zvědav jak dlouho vydrží. Jinak se mlýnku nedá nic vytknout, vzhledově krásný, funguje jak má, DOPORUČUJI

Lodos 1945 Luxury ořech

Lodos 1945 Luxury ořech

Přidáno: 29. března 2017

Zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• zásuvku na mletou kávu nelze snadno otevřít, po straně ji drží zbytečně pevně pérka

Přidáno: 25. března 2017

• Jednoduchost
  • Po roce se zlomila klička mlynek na vyhození

Za mne zklamání

Přidáno: 10. března 2017

• Splňuje požadavky
  • Padá z toho umleté kafe
  • Horší údržba
  • Nastavení hrubosti mletí je metoda pokus - omyl

Chtěla jsem nějaký levný mlýnek na kávu, pro občasné umletí jedné dávky kávy. To splňuje podle mých představ. Budu muset ještě vychytat údržbu a fakt, že když káva padá dolů, do zásobníku, občas se zachytí na stěně mlýnku odkud pak padá dolů i ve chvílích, kdy se vám to úplně nehodí. Vzhledem k tomu, že jsem o tom věděla z ostatních recenzí a hodlám mlýnek používat jen občas, tak mi to nevadí.
Jen škoda, že nastavení hrubosti mletí je metoda pokus - omyl (prostě utahujete šroubek, ale jak moc má být utažený poznáte až podle namletého kafe).

Přidáno: 24. února 2017

Zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

• Kvalitní!!!! Přesto že obal mlýnku je plastový, je odolný, spadl mi na podlahu z výšky 2m a nepraskl, bez poškození.
  • Je trošku fyzicky náročnější umlít kávu, ale může to být tím že nejsmem dost silná:-)

Plný spodní zásobník umelu za necelých 10 minut (možná méně, je to odhad), zásobník odpovídá cca 8-12ti kávovým lžičkám kávy.

Přidáno: 22. února 2017

Zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

• Zatím jsme spokojení, káva se u nás stala rytuálem, kdy se mletím kávy zapojuje i syn.
  • Spíše pro jedince, kteří nejsou zdegenerovaní dobou a nikam nespěchají, namletí přece jen trvá déle než pomocí el. mlýnku.

Ověřený zákazník Odkulinare.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. února 2017

Zakoupeno v Odkulinare.cz

• vše ok

Přidáno: 1. února 2017

Zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

• Ocelový frézovaný mlecí mechanismus.
  • Záruka na mlecí mechanismus 10 let.
  • Lehkost mletí a snadné seřízení hrubosti.
  • Stylový dobový design.
  • Tělo z bukového dřeva, precizně zpracované.

Původně jsme sháněli starožitný mlýnek na chalupu jako dekoraci, ale ty bývají v bazarech a inzercích v hrozném stavu, a to i po zrestarování by si v něm semlel kávu jen šílenec!! A to i přesto že je plně funkční, ale bohužel restauruje se pouze zevnějšek!! Navíc jejich původní majitelé neví co by za to ještě chtěli!!

Zajásali jsme při zjištění že se stále vyrábějí. Takže máme parádní na chalupu parádní dekoraci a navíc funkční a použitelný.

Už se těšíme až návštěvám na chalupě nabídneme kávu se slovy: "tak si jí nejdřív umel" :-D

Deprivant Deprivant

Přidáno: 25. ledna 2017

• levný
  • umí vše, co potřebuji

Lidi, lidi, vy už jste se zbláznili. Zaprvé jste si koupili výrobek 3x levnější než ostatní, zadruhé, co vlastně chcete? Každou kravinu musíte ohodnotit mínusem a stačí jen přemýšlet.

Výrobek je perfektní. Na cestu nebo pro jedince, co si dá jednu, dvě kávy denně. Jestli chcete pořádat svatbu a mlít v kuse pro 50 hostů, tak samozřejmě budete nadávat.

-Ano, hrubost mletí se nastavuje šroubovákem (a co jako? to je takový problém?)

-Ano, pomletá káva se přichycuje na stěny zásobníku. Ne nějak extra a stejně jako cokoliv, co máte ve stavu jemného prachu. Copak pytlík od mouky nebo nejjemnějšího cukru je po vysypání úplně čistý? Prostě obecně jemný prach je jemný prach a je všude a blbě se ho zbavuje do posledního zrnka. Určitě to nijak neovlivnuje práci s mlýnkem

-Ne, káva se při mletí nesype. Neprojevilo se, ale melu jen na jednu porci, takže možná je to tím

-Ne, zásobník nevypadává sám od sebe. Možná je to tím, že výrobek mám nový a nevychechlal se.

-Ne, nemám pocit, že mletí jde těžko. Dalo by se říct, že melu "dvěmi prstvy", možná je to tím, že mám malé množství kávy, možná mám jinak nastavenu hrubost mletí.

-Ano, dokud to nemáte naposloucháno, tak se vám může zdát, že jste domleli a přitom ještě máte co mlít :-) Dvě, tři mletí a mátet to naposloucháno. Není problém

Ověřený zákazník Kuchyňsképotřeby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2017

Zakoupeno v Kuchyňsképotřeby.cz

• Nekroutí se, nebojím se, že ho zničím jako mnohé jiné
  • robustní hliníkový odlitek

Jediný lis na česnek který dlouhodobě drží - všechny tescomy a jiné napodobeniny šly po pár nalisovaných palicích do šrotu.

Tento lis je léty prověřen a i nově koupený vykazuje znaky že by mohl přežít bez úhony do příští generace... na to se ovšem dnes moc nehraje, jak by pak fungoval ekonomický růst - takže shrnutí - doporučuji koupit než i tuto firmu koupí nadnárodní firma jen proto, aby ji mohla zrušit.

Přidáno: 21. ledna 2017

• nastavení hrubosti mletí

Ovládání nastavení hrubosti mletí je velmi nešťastné a na filtrovanou kávu mi mlýnek absolutně nešel nastavit. Chtěla jsem ušetřit na mlýnku do práce, ale příště si radši připlatit a spolehnout se na kvalitu např. Haria.

Přidáno: 7. ledna 2017

• nevim

nevim, produkt jsem si neobjednal, tak jsem ani netestoval

Přidáno: 7. ledna 2017

Zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• Super, v jednoduchosti je sila

• Kvalita
  • Nastavitelná hrubost
  • Rychlost mleti
  • Uzavřený design => po mletí není potřeba uklízet kuchyňskou linku
  • Dokonalé zpracování, které přežije generace
  • Ideální i na převážení

Doporučil bych všem!
Jeho jedinou nevýhodou je, že je tak precizně vyrobený, že přežívá generace a tím si zmenšuje odbyt.
Já jsem dostal minulou generaci od prababičky a je stále v provozu.

Rozhodně doporučuji všem, kteří si rádi připlatí pár korun za kvalitní zpracování a upřednostní tak českou kvalitu před nějakými šunty.

• Kvalita
  • Nastavitelná hrubost
  • Rychlost mleti
  • Uzavřený design => po mletí není potřeba uklízet kuchyňskou linku
  • Dokonalé zpracování, které přežije generace
  • Ideální i na převážení

Doporučil bych všem!
Já jsem dostal minulou generaci od prababičky a je stále v provozu.

• pohodlný v ruce
  • výborě namletá káva
  • snadné mletí

Doporučuji všem, kdo mají rádi čerstvě namleto.

Přidáno: 1. ledna 2017

Zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

• Zatím spokojenost, perfektně se nám hodí do kuchyně.

Lodos 2015

• malá násypka

OK

Přidáno: 28. prosince 2016

• česká výroba
  • Četl jsem, že při otevření nádobky s namletou kávou se trošku kávy vysype. Toto bych poupravil: Při mletí kávy se káva sype poměrně hodně. Kdybych věděl že budu muset mlít kávu nad dřezem, nikdy bych si tento výrobek nekoupil. Jsem zklamaný. Dále bych zkritizoval, že mletí jde těžko. Mně osobně to nějak zvlášť nevadí, ale některé ženy, nebo slabší jedinci můžou mít problém

Mám starý bakelitový mlýnek TRAMP. Dle mého je tento 40 let starý mlýnek lepší

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25